Partnerzy

Festool Polska Sp. z o.o.

Festool Polska Sp. z o.o.
Sokołów, ul. Sokołowska 47a
05-806 Komorów
woj. mazowieckie

Renowacja czy sucha zabudowa, izolacja termiczna czy montaż, Festool oferuje dla każdego zastosowania odpowiednie narzędzie. Dodatkowo perfekcyjnie dopasowany system wyposażenia i wysokiej jakości materiały ścierne, by zapewnić jeszcze większą wydajność. Odkryj jak z rozwiązaniami Festool możesz redukować koszty, oszczędzać czas i pracować bez pyłu.
Trudne zadania związane z renowacją, odnawianiem i modernizacją to codzienność w Twojej pracy? W takim razie odpowiednie elektronarzędzia znajdziesz u nas. Specjalne rozwiązania, które sprawdzą się w naprawdę ciężkich sytuacjach. Frezarki do renowacji zapewniające ekstremalnie szybki ścier, wytrzymałe i ergonomiczne urządzenia do mieszania
i dokładne systemy cięcia to gwarancja precyzyjnego przycinania płytek i kamienia naturalnego. Charakterystyczne dla każdego z rozwiązań jest zastosowanie specjalnie dopasowanego wyposażenia i odkurzaczy mobilnych umożliwiających bezpyłową pracę, która nie szkodzi zdrowiu.
Od ponad 90 lat nieprzerwanie trwa nasza pasja do elektronarzędzi wysokiej jakości. Dzielimy się nią z naszymi użytkownikami i fanami. Nasze urządzenia sprawiają bowiem, że praca profesjonalistów staje się lżejsza – pomagamy im szybciej uzyskać perfekcyjny rezultat prac. Perfekcja w każdym szczególe.
O naszym potencjale innowacji świadczy ponad 350 patentów, ponad 80 nagród dla produktów i naszego przedsiębiorstwa a przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów.