Partnerzy


ROCKWOOL Polska Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 14
66-131 Cigacice
woj. lubelskie
68 38 50 250

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej - dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych.
Zobacz listę firm z certyfikacjami:
Festool Polska Sp. z o.o.
Sokołów, ul. Sokołowska 47a
05-806 Komorów
woj. mazowieckie

Renowacja czy sucha zabudowa, izolacja termiczna czy montaż, Festool oferuje dla każdego zastosowania odpowiednie narzędzie. Dodatkowo perfekcyjnie dopasowany system wyposażenia i wysokiej jakości materiały ścierne, by zapewnić jeszcze większą wydajność. Odkryj jak z rozwiązaniami Festool możesz redukować koszty, oszczędzać czas i pracować bez pyłu.
Trudne zadania związane z renowacją, odnawianiem i modernizacją to codzienność w Twojej pracy? W takim razie odpowiednie elektronarzędzia znajdziesz u nas. Specjalne rozwiązania, które sprawdzą się w naprawdę ciężkich sytuacjach. Frezarki do renowacji zapewniające ekstremalnie szybki ścier, wytrzymałe i ergonomiczne urządzenia do mieszania
i dokładne systemy cięcia to gwarancja precyzyjnego przycinania płytek i kamienia naturalnego. Charakterystyczne dla każdego z rozwiązań jest zastosowanie specjalnie dopasowanego wyposażenia i odkurzaczy mobilnych umożliwiających bezpyłową pracę, która nie szkodzi zdrowiu.
Od ponad 90 lat nieprzerwanie trwa nasza pasja do elektronarzędzi wysokiej jakości. Dzielimy się nią z naszymi użytkownikami i fanami. Nasze urządzenia sprawiają bowiem, że praca profesjonalistów staje się lżejsza – pomagamy im szybciej uzyskać perfekcyjny rezultat prac. Perfekcja w każdym szczególe.
O naszym potencjale innowacji świadczy ponad 350 patentów, ponad 80 nagród dla produktów i naszego przedsiębiorstwa a przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów.
WIM Sp. z o.o.
ul. Wronia 61/63
97-300 Piotrków Trybunalski
woj. łódzkie
44 744 12 50

Semin Polska Sp. z o.o.
ul. Łopuszańska 95
02-457 Warszawa
woj. mazowieckie
22 241 49 07

Henkel Polska Sp. z o.o.
Domaniewska 41
02-672 Warszawa
woj. mazowieckie
800 120 241

Ceresit to marka o najdłuższej tradycji w klejowej ofercie firmy Henkel. Jest jedną z najbardziej znanych i najwyżej ocenianych marek chemii budowlanej na świecie. Dziś Ceresit postrzegany jest jako ekspert w dziedzinie układania płytek, izolacji i uszczelniania a profesjonalne systemy wykorzystywane są przez fachowców z branży budowlanej w ponad 60 krajach na świecie! Biznes prowadzony jest w sposób odpowiedzialny, dbając by zawsze zachowany był odpowiedni balans pomiędzy tym, co środowisko dostarcza firmie i produktom, a tym, co Ceresit oddaje środowisku i społecznościom lokalnym w myśl zasady zrównoważonego rozwoju.
Knauf Sp. z o.o.
ul. Światowa 25
02-229 Warszawa
woj. mazowieckie
22 36 95 100

XL-TAPE-INTERNATIONAL SP. Z O.O.
ul. Ściegiennego 242
25-116 Kielce
woj. świętokrzyskie
41 24 64 600

Agencja reklamowa Dekortino Paweł Albiński
ul. Staszica 30A
88-100 Inowrocław
woj. kujawsko-pomorskie
793 386 541

Norgips Sp. z o.o.
Racławicka 93
02-634 Warszawa
woj. mazowieckie
22 3696330

Norgips jest firmą powstałą w Norwegii obecną na polskim rynku od 1993 roku.
Oferujemy wysokiej jakości kompletne systemy ścian działowych, sufitów podwieszanych, okładzin ściennych 
i sufitowych, zabudowy poddaszy oraz suchych jastrychów. Systemy te wykonane są z odpowiednich rodzajów płyt gipsowo - kartonowych, profili systemowych, gipsów i mas szpachlowych, klejów gipsowych oraz niezbędnych akcesoriów. Stosowanie kompletnych systemów NORGIPS gwarantuje wysoką jakość wykonanej zabudowy.
Na wszystkie oferowane produkty posiadamy certyfikaty, deklaracje właściwości użytkowych oraz inne wymagane dokumenty pozwalające na ich stosowanie w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej i przemysłowym.
Doskonała jakość produktów sprawia, że są one z powodzeniem sprzedawane także w Czechach, na Słowacji, Litwie, w Obwodzie Kaliningradzkim, na Białorusi, Łotwie, w Estonii, na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii, Chorwacji i Serbii.
Naszym Klientom oferujemy nie tylko bezpłatne dostawy pełnego asortymentu produktów, ale również doradztwo techniczne w formie serwisu oraz szkolenia dla dystrybutorów i wykonawców.
Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży obejmującą całą Polskę. W zależności od miejsca działalności,
w każdej chwili możecie Państwo zwrócić się do jednego z naszych reprezentantów. Współpracujemy
z największymi polskimi hurtowniami materiałów budowlanych oraz marketami budowlanymi, do których także serdecznie zapraszamy.
Henkel Polska Sp. z o.o.
Domaniewska 41
02-672 Warszawa
woj. mazowieckie


1  2