Partnerzy


ROCKWOOL Polska Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 14
66-131 Cigacice
woj. lubelskie
68 38 50 250

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej - dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych.
Zobacz listę firm z certyfikacjami:
Alteza Sp. z o.o.
ul. Traktorowa 126
91-204 Łódź
woj. łódzkie
690 811 400

ALTEZA to jedna z wiodących firm w branży wykończenia wnętrz w Polsce. Oferuje produkowany przez siebie nowoczesny system sufitów napinanych oparty na własnych rozwiązaniach konstrukcyjnych. Oferta skierowana jest do firm montażowych oraz projektantów/architektów, dla których może być interesującym rozwiązaniem proponowanym ostatecznemu klientowi. Możliwe są różne modele współpracy b2b: sprzedaż systemu sufitów firmie montażowej tj. jego bezpośredniemu wykonawcy lub sprzedaż franczyzowa pod marką ALTEZA.
Festool Polska Sp. z o.o.
Sokołów, ul. Sokołowska 47a
05-806 Komorów
woj. mazowieckie

Renowacja czy sucha zabudowa, izolacja termiczna czy montaż, Festool oferuje dla każdego zastosowania odpowiednie narzędzie. Dodatkowo perfekcyjnie dopasowany system wyposażenia i wysokiej jakości materiały ścierne, by zapewnić jeszcze większą wydajność. Odkryj jak z rozwiązaniami Festool możesz redukować koszty, oszczędzać czas i pracować bez pyłu.
Trudne zadania związane z renowacją, odnawianiem i modernizacją to codzienność w Twojej pracy? W takim razie odpowiednie elektronarzędzia znajdziesz u nas. Specjalne rozwiązania, które sprawdzą się w naprawdę ciężkich sytuacjach. Frezarki do renowacji zapewniające ekstremalnie szybki ścier, wytrzymałe i ergonomiczne urządzenia do mieszania
i dokładne systemy cięcia to gwarancja precyzyjnego przycinania płytek i kamienia naturalnego. Charakterystyczne dla każdego z rozwiązań jest zastosowanie specjalnie dopasowanego wyposażenia i odkurzaczy mobilnych umożliwiających bezpyłową pracę, która nie szkodzi zdrowiu.
Od ponad 90 lat nieprzerwanie trwa nasza pasja do elektronarzędzi wysokiej jakości. Dzielimy się nią z naszymi użytkownikami i fanami. Nasze urządzenia sprawiają bowiem, że praca profesjonalistów staje się lżejsza – pomagamy im szybciej uzyskać perfekcyjny rezultat prac. Perfekcja w każdym szczególe.
O naszym potencjale innowacji świadczy ponad 350 patentów, ponad 80 nagród dla produktów i naszego przedsiębiorstwa a przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów.
MIRKA (Dystrybutor w Polsce: BP TECHEM S.A.)
ul. Ludwinowska 17
02-856 Warszawa
woj. mazowieckie
22 48 96 500

KWH Mirka Ltd jest producentem materiałów ściernych nasypowych przeznaczonych dla klientów stawiających wysokie wymagania dotyczące jakości produktu. Jesteśmy liderem w
produkcji elastycznych materiałów ściernych jak również produktów umożliwiających szlifowanie bezpyłowe. Jako prekursor w tej dziedzinie od wielu lat kładzie silny nacisk na udoskonalanie
jakości wytwarzanych materiałów.
Opatentowana przez KWH Mirka nowoczesna technologia pozwoliła na wyprodukowanie siatki pokrytej materiałem ściernym. Siatka ta zawiera dosłownie tysiące otworów, które umożliwiają
doskonałe usuwanie pyłu na całej jej powierzchni. Co więcej, maksymalna odległość cząsteczki pyłu od najbliższego otworu umożliwiającego jej usunięcie to jedynie 0.5mm! Wielokrotnie
wykonywane testy udowodniły, że produkty należące do grupy siatek ściernych generują minimalną ilości pyłu w porównaniu z tradycyjnymi papierowymi materiałami ściernymi.
W swojej ofercie Mirka posiada również szereg nowoczesnych szlifierek, tworzonych z myślą o maksymalnej wygodzie podczas pracy.
Ich ergonomiczny kształt i niska waga pozwalają na łatwą kontrolę podczas szlifowania różnych powierzchni.
WIM Sp. z o.o.
ul. Wronia 61/63
97-300 Piotrków Trybunalski
woj. łódzkie
44 744 12 50

Semin Polska Sp. z o.o.
ul. Łopuszańska 95
02-457 Warszawa
woj. mazowieckie
22 241 49 07

Henkel Polska Sp. z o.o.
Domaniewska 41
02-672 Warszawa
woj. mazowieckie
800 120 241

Ceresit to marka o najdłuższej tradycji w klejowej ofercie firmy Henkel. Jest jedną z najbardziej znanych i najwyżej ocenianych marek chemii budowlanej na świecie. Dziś Ceresit postrzegany jest jako ekspert w dziedzinie układania płytek, izolacji i uszczelniania a profesjonalne systemy wykorzystywane są przez fachowców z branży budowlanej w ponad 60 krajach na świecie! Biznes prowadzony jest w sposób odpowiedzialny, dbając by zawsze zachowany był odpowiedni balans pomiędzy tym, co środowisko dostarcza firmie i produktom, a tym, co Ceresit oddaje środowisku i społecznościom lokalnym w myśl zasady zrównoważonego rozwoju.
Knauf Sp. z o.o.
ul. Światowa 25
02-229 Warszawa
woj. mazowieckie
22 36 95 100

Rigips Polska
Cybernetyki 9
02-677 warszawa
woj. mazowieckie
22 457 14 57

Patrol Group Sp. z o.o. S.K.A
ul. Koszutki 2
30-694 Kraków
woj. małopolskie
504 048 829: 12 376 45 51

Od 1991 roku firma Patrol Group buduje silną, polską markę, która skutecznie konkuruje ze światowymi liderami w produkcji artykułów z tworzyw sztucznych. Satysfakcja Klientów Patrol Group jest najważniejszym wyzwaniem. Nasze wieloletnie doświadczenie, miesiące projektowania  oraz testów pozwoliły nam na stworzenie całkowicie nowej klasy modularnych oraz mobilnych systemów skrzyń narzędziowych pod marką Qbrick System.
Marka Qbrick System to nowe otwarcie na rynku profesjonalnych systemów do przechowywania i transportu narzędzi. Zbieramy doświadczenia od ponad 20 lat po to, aby zaoferować naszym klientom unikalne rozwiązania, które podnoszą efektywność i komfort w ich codziennej pracy. Wiemy, jak ważna jest niezawodność, mobilność i optymalne wykorzystanie przestrzeni, dlatego wszystkie nasze produkty wyróżniają się przemyślanymi rozwiązaniami oraz wysoką ergonomią. 

1  2