Partnerzy

Norgips Sp. z o.o.

Norgips Sp. z o.o.
Racławicka 93
02-634 Warszawa
woj. mazowieckie
22 3696330

Norgips jest firmą powstałą w Norwegii obecną na polskim rynku od 1993 roku.
Oferujemy wysokiej jakości kompletne systemy ścian działowych, sufitów podwieszanych, okładzin ściennych 
i sufitowych, zabudowy poddaszy oraz suchych jastrychów. Systemy te wykonane są z odpowiednich rodzajów płyt gipsowo - kartonowych, profili systemowych, gipsów i mas szpachlowych, klejów gipsowych oraz niezbędnych akcesoriów. Stosowanie kompletnych systemów NORGIPS gwarantuje wysoką jakość wykonanej zabudowy.
Na wszystkie oferowane produkty posiadamy certyfikaty, deklaracje właściwości użytkowych oraz inne wymagane dokumenty pozwalające na ich stosowanie w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej i przemysłowym.
Doskonała jakość produktów sprawia, że są one z powodzeniem sprzedawane także w Czechach, na Słowacji, Litwie, w Obwodzie Kaliningradzkim, na Białorusi, Łotwie, w Estonii, na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii, Chorwacji i Serbii.
Naszym Klientom oferujemy nie tylko bezpłatne dostawy pełnego asortymentu produktów, ale również doradztwo techniczne w formie serwisu oraz szkolenia dla dystrybutorów i wykonawców.
Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży obejmującą całą Polskę. W zależności od miejsca działalności,
w każdej chwili możecie Państwo zwrócić się do jednego z naszych reprezentantów. Współpracujemy
z największymi polskimi hurtowniami materiałów budowlanych oraz marketami budowlanymi, do których także serdecznie zapraszamy.