Szkolenia Szkółki

Szkółka GPW

Szkółka GPWInformacje ogólne

Szkółki Grupy Prace Wykończeniowe, nazywane czasem małymi Akademiami GPW są lokalnymi spotkaniami Partnerów Grupy z Wykonawcami. Spotkania są okazją do zaprezentowania nowości produktowych, wybranych technologii oraz nawiązania kontaktów biznesowych, zarówno z wykonawcami, firmami handlowymi, jak i producentami z branży remontowo-budowlanej.

Projekt ma na celu propagowanie wśród Członków Grupy najnowszych technologii stosowanych w ogólnie pojętym wykończeniu wnętrz, z wykorzystaniem najnowszych materiałów i narzędzi. Celem pośrednim jest połączenie doświadczeń producentów materiałów budowlanych, producentów narzędzi i osprzętu, wykonawców i handlowców, które w efekcie pozwoli na wypracowanie unikalnych technologii, pozwalających na bardziej efektywną pracę.
Szkółki są również wspaniałą okazją do poznania się i zintegrowania w małych, regionalnych społacznościach.
 
Wstęp na szkolenia i pokazy jest otwarty. Spotkania dedykowane są głównie firmom z branży remontowo-budowlanej, głównie zajmujących się suchą zabudową, malowaniem, tapetowaniem, dekoracjami i glazurnictwem.

Odwiedź nas, przetestuj narzędzia i materiały pod okiem specjalistów. Dowiedz się więcej na temat nowych technologii. Napij się z nami kawy i poznaj Ambasadora Grupy Prace Wykończeniowe.

Regulamin wydarzenia