Szkolenia Szkółki

Informacje ogólne

Szkółki Grupy Prace Wykończeniowe, nazywane czasem małymi Akademiami GPW są lokalnymi spotkaniami Partnerów Grupy z Wykonawcami. Spotkania są okazją do zaprezentowania nowości produktowych, wybranych technologii oraz nawiązania kontaktów biznesowych, zarówno z wykonawcami, firmami handlowymi, jak i producentami z branży remontowo-budowlanej.

Projekt ma na celu propagowanie wśród Członków Grupy najnowszych technologii stosowanych w ogólnie pojętym wykończeniu wnętrz, z wykorzystaniem najnowszych materiałów i narzędzi. Celem pośrednim jest połączenie doświadczeń producentów materiałów budowlanych, producentów narzędzi i osprzętu, wykonawców i handlowców, które w efekcie pozwoli na wypracowanie unikalnych technologii, pozwalających na bardziej efektywną pracę.
Szkółki są również wspaniałą okazją do poznania się i zintegrowania w małych, regionalnych społacznościach.
 
Wstęp na szkolenia i pokazy jest otwarty. Spotkania dedykowane są głównie firmom z branży remontowo-budowlanej, głównie zajmujących się suchą zabudową, malowaniem, tapetowaniem, dekoracjami i glazurnictwem.

Odwiedź nas, przetestuj narzędzia i materiały pod okiem specjalistów. Dowiedz się więcej na temat nowych technologii. Napij się z nami kawy i poznaj Ambasadora Grupy Prace Wykończeniowe.

Regulamin wydarzenia
Terminy wydarzenia
Lublin, ul. Zemborzycka 55
19.06.2021
Sopot, ul. Rzemieślnicza 3A
26.06.2021
Poznań, ul. Wojciechowskiego 7/17 (przy Rondzie Obornickim)
10.07.2021
Lędziny, ul. Ozimska 1F
07.08.2021
Szczecin, ul. Santocka 39
18.09.2021Zarejestruj się na wydarzenie
Po wysłaniu formularza zostaniesz przekierowany na stronę, gdzie możliwe będzie dokonanie płatności online za uczestnictwo.
Tylko opłacone uczestnictwo gwarantuje miejsce.
Twoje dane
E-mail*: